Vývojáři

Daniel Vávra


Dan začínal jako grafik u 2D her na šestnáctibitové počítače. Je tvůrcem, režisérem a hlavním  designérem kultovní, nejúspěšnější české hry Mafia a scénáristou jejího pokračování. Za scénář  k Mafii byl nominovaný na Game Developers Choice Awards Excellence in Writing a hra získala  mnoho ocenění jako Hra roku a Nejlepší scénář roku v mnoha zemích. Série Mafia se prodalo více  než 5 milionů kusů. Kromě toho se podílel na Hidden and Dangerous a dalších projektech IS/2K.  Vystudoval uměleckou školu.

 

Martin Klíma


Martin je autorem legendární stolní hry na hrdiny Dračí doupě a jedním ze zakladatelů herního průmyslu v České Republice. V roce 1997 založil vývojářské studio ALTAR Interactive, kde působil jako producent a vedoucí studia. V roce 1998 vydal první českou mezinárodně distribuovanou hru Fish Fillets a o tři roky později real-time strategii Original War. ALTAR pak vydal ještě trilogii UFO: Aftermath, UFO: Aftershock a UFO: Afterlight. Později působil jako producent u Codemasters na Operation Flashpoint: Dragon Rising.

 

Viktor Bocan


Designér a scenárista počítačových her s více než 15 lety zkušeností, začínal s textovkami na Atari 800 (Takka 1-3, Crazy Maze) a úspěšnými adventurami (série Horké léto). Světového úspěchu dosáhly hry Operace Flashpoint a Operace Flashpoint: Resistance, na kterých pracoval jako designér. Podílel se též na ‚skutečném pokračování‘ série, hře Armed Assault. Ve volném čase se věnuje tvorbě her na ‚malé‘ platformy, Nintendo DS, XBLA a iPhone.

 

Zbyněk Trávnický


Animátor a specialista na CG/FX s více než deseti lety praxe ve filmovém a herním průmyslu. Mezi jeho herní projekty patří mj. i Mafia a Mafia II. Ve filmu pracoval na Perfume: The Story of a Murderer, Tristan + Isolde a různých drobných projektech.

Zdroj: stránka WarhorseStudios.cz

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s